Slideshow Items

 • hero

  SPLNĚNÍ NEJPŘÍSNĚJŠÍCH EVROPSKÝCH TESTOVACÍCH NOREM

  Kvalita a trvanlivost jsou pro nás zásadní. Proto všechny naše výrobky procházejí přísným a nezávislým testováním v akreditovaných evropských institucích. To zaručuje, že váš invalidní vozík Eloflex bude vždy splňovat nejpřísnější požadavky testů bez ohledu na to, kde žijete.

STOJÍME ZA KVALITOU KAŽDÉHO VÝROBKU

Ve společnosti Eloflex se snažíme vyrábět výrobky, které vydrží mnoho let, a snižovat tak nutnost jejich včasné recyklace. Zaměřujeme se především na výrobu elektrických invalidních vozíků výjimečné kvality, které se nikdy neopotřebují. Součástí každého zakoupeného elektrického invalidního vozíku Eloflex je servisní záruka. Ve vzácných případech poruchy nebo rozbití si můžete být jisti, že potřebné opravy provedeme neprodleně. Více než jen opravy vozíku si ceníme vaší zpětné vazby, protože nám umožňuje neustále zlepšovat kvalitu našich výrobků.

PODMÍNKY NÁKUPU

Když u nás zadáte objednávku, formálně uzavřete kupní smlouvu po potvrzení nákupu prostřednictvím některého z našich autorizovaných prodejců. Na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při nákupu, vám bude zasláno automatické potvrzení objednávky. Upozorňujeme, že společnost Eloflex si ponechává vlastnictví objednaných produktů až do jejich úplného zaplacení. 

Pokud v objednávce zjistíte nějaké nepřesnosti, je důležité na ně neprodleně upozornit oddělení služeb zákazníkům a zajistit, aby byly včas provedeny potřebné změny. Veškeré změny objednávky musí být provedeny před jejím zpracováním a odesláním. V případě zjevných chyb (např. špatná cena, tiskové chyby atd.) si vyhrazujeme právo chybu dodatečně opravit. Pokud nebudete s naší úpravou spokojeni, máte samozřejmě právo svou objednávku zrušit.

Naše smlouvy uzavíráme výhradně s dospělými osobami, případně se souhlasem rodičů nebo opatrovníků s nezletilými osobami a právnickými osobami.

ZÁRUKA

Společnost Eloflex nabízí plnou záruku, která se vztahuje na všechny elektrické invalidní vozíky a jejich příslušenství. Tato záruka poskytuje klid na duši, protože chrání před výrobními vadami, když se rozhodnete pro Eloflex. 

Upozorňujeme, že záruka se nevztahuje na škody vzniklé v důsledku nesprávného zacházení, neopatrnosti, nesprávného použití nebo na škody, které nesouvisejí s výrobními vadami nebo vadami materiálu. Některé součásti, jako jsou pneumatiky a sedáky, však podléhají běžnému opotřebení. Na tyto komponenty se vztahuje záruka funkčnosti, pokud jsou používány v souladu s pokyny uvedenými v návodu k použití.

Pro zachování platnosti záruky je nezbytné, aby byly všechny výrobky používány a udržovány v souladu s pokyny uvedenými v uživatelské příručce. Další podrobnosti a úplné záruční podmínky získáte u místního prodejce.

SERVIS

Naším cílem je, abyste si s elektrickými invalidními vozíky vytvořili dlouhodobé pouto, které vám zajistí dlouholeté používání, než bude nutné je zlikvidovat nebo recyklovat. Není tedy divu, že se zaměřujeme na vytváření velmi kvalitních výrobků s dlouhou životností. Když si vyberete elektrický invalidní vozík od společnosti Eloflex, poskytujeme vám záruční servis, abyste měli jistotu, že jste v bezpečných rukou, pokud by bylo třeba něco opravit.

Chápeme však také, že nejde jen o to nabízet nejlepší produkty na trhu, ale také poskytovat rychlé a spolehlivé služby. Proto se v případě jakýchkoli dotazů nebo obav neváhejte obrátit na obchod, kde jste vozík zakoupili. Společně budeme pracovat na tom, aby byl váš elektrický invalidní vozík spolehlivým partnerem ve vašem aktivním a nezávislém životě.

Naše kontaktní informace najdete zde.  

JAK PRACUJEME S OTÁZKAMI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Ve společnosti Eloflex bereme svou odpovědnost vůči životnímu prostředí s maximální vážností. Důsledně se snažíme minimalizovat klimatickou stopu našich elektrických invalidních vozíků tím, že se zaměřujeme na trvanlivost, udržitelné postupy při přepravě a snižování emisí skleníkových plynů, kde je to možné.

Jsme hrdí na to, že jsme držiteli několika certifikátů, které dokládají náš závazek k ochraně životního prostředí a klimatu. Až přijde čas recyklovat váš elektrický invalidní vozík Eloflex, můžete celý výrobek jednoduše odevzdat v nejbližším recyklačním centru. O zbytek se postarají a zajistí, aby byly komponenty znovu zodpovědně použity.

Děkujeme, že jste si vybrali společnost Eloflex, kde se snoubí kvalita, služby a odpovědnost k životnímu prostředí.  

FINANCOVÁNÍ INVALIDNÍHO VOZÍKU

Chápeme, že náklady na invalidní vozík s pohonem mohou být zásadním faktorem, který je třeba zvážit, a možnosti se často liší v závislosti na vašich osobních okolnostech.  Abychom vás provedli prvním krokem, uvádíme zde nejčastější možnosti.

Předpis

V některých případech mohou jednotlivci požádat o pomoc místní úřady nebo příslušné zdravotnické zařízení, aby získali předpis na invalidní vozík s pohonem. Ergoterapeut obvykle posuzuje nárok na pořízení invalidního vozíku s pohonem na základě individuálních „potřeb“ a v některých případech i na základě předchozího používání asistenčních pomůcek. Je však důležité si uvědomit, že tento proces se může v závislosti na vaší lokalitě značně lišit.

Postup obvykle začíná rozhovorem s lékařem, který může dotyčného odeslat k ergoterapeutovi nebo fyzioterapeutovi. Po posouzení zdravotník předepíše invalidní vozík s pohonem, který je následně vyhodnocen v regionálním centru asistenčních pomůcek. 

Nezávislý nákup

Pokud ergoterapeut z jakéhokoli důvodu neschválí invalidní vozík s pohonem, je možné si jej pořídit samostatně. Nejběžnějším postupem je návštěva obchodu s asistenčními pomůckami ve vašem okolí. Pokud ve vašem regionu není k dispozici žádný prodejce, můžete se obrátit na společnost Eloflex a požádat o pomoc.

 

Žádosti o finanční prostředky

Někdy můžete potřebovat finanční pomoc, abyste si mohli koupit vozík s elektrickým pohonem, který chcete a potřebujete. Některé maloobchodní prodejny mohou nabízet splátky, ale další potenciálně výhodnou možností (pokud máte čas) je prozkoumat možnost získání finanční podpory z některého z mnoha dostupných fondů určených na zlepšení kvality života osob se zdravotním postižením.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Ano, elektrické invalidní vozíky Eloflex splňují všechny požadavky Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) pro leteckou dopravu. Připravte se na cestu a podívejte se na podrobné informace, které jsme shromáždili v sekci „Tipy a triky“. Najdete zde vše, co potřebujete vědět o postupu, předpisy s trochou našich vlastních zkušeností z cest, aby se pro vás cestování stalo bezproblémovým zážitkem. Klikněte zde a zjistěte, jak si vzít přístroj Eloflex na palubu letadla.

 • Systém Eloflex lze do vozidla naložit mnoha způsoby. Čtyři nejčastější přístupy jsme popsali v sekci „Tipy a triky". Odborné pokyny k nakládání naleznete zde.

 • Na všechny elektrické invalidní vozíky Eloflex se vztahuje dvouletá záruka. Upozorňujeme, že tato záruka se vztahuje pouze na původního kupujícího.

 • Dostáváme mnoho dotazů ohledně nabíjení zařízení Eloflex. V této oblasti vám pomůže naše sekce „Tipy a triky", která se zabývá osvědčenými postupy při nabíjení. Přečtěte si více

 • Při plném nabití je dojezd vozidla Eloflex minimálně 30 km nebo přibližně 5 hodin nepřetržité jízdy.

  Při velmi nízkých teplotách (pod nulou) se může běžná dojezdová vzdálenost mírně zkrátit.

Další otázky