Slideshow Items

 • hero

  VÍCE NEŽ JEN ELEKTRICKÉ INVALIDNÍ VOZÍKY

  Naším cílem je nabídnout našim uživatelům svobodu a soběstačnost – možnost vést nezávislý, aktivní a radostný život za stejných podmínek jako kdokoli jiný.

  Zobrazit všechny produkty

ZNÁME INVALIDN VOZÍKY

Příběh společnosti Eloflex vychází ze zkušeností lidí, kteří jsou z velké části upoutáni na invalidní vozík a kteří se snaží nově definovat podmínky pro aktivní a bezproblémový život. Zakladatelé viděli jasnou potřebu lehkého a výkonného elektrického invalidního vozíku, který by je mohl bez námahy doprovázet v každodenním životě a na cestách. Výsledkem byla řada skládacích elektrických invalidních vozíků, které nabízely mimořádný komfort, praktičnost a spolehlivost – protože každý si zaslouží právo na nezávislost!

Společnost Eloflex se v poměrně krátké době stala významným hráčem v oblasti asistenčních technologií. Nejenže jsou naše elektrické invalidní vozíky velmi žádané, ale v závislosti na trhu jsou také často předepisovány prostřednictvím různých dohod o úhradě zdravotní péče se státem a obcemi. Prodáváme je přímo koncovým uživatelům prostřednictvím sítě našich prodejců. 

Eloflex je špičkovým výrobcem v segmentu skládacích elektrických invalidních vozíků a je nyní dostupný v 15 evropských zemích. Od roku 2018 je společnost hrdým členem rodiny Teqnion, švédské průmyslové obchodní skupiny se silnou tradicí inovací a služeb.

NÁPAD ZROZENÝ ZE ZKUŠENOSTI

Původní myšlenka vozíku Eloflex se dnes může zdát poměrně běžná – skládací elektrický vozík, který nabízí pozoruhodnou dostupnost, působivý dojezd a pohodlnou přepravu ve vozidle nebo letadle. Když však byla v roce 2015 založena společnost Eloflex, byla realita naprosto odlišná. Tehdy byla elektrická vozidla úplnou novinkou. Alternativou pro osoby s pohybovými problémy byly buď mechanické invalidní vozíky, nebo těžké tradiční elektrické vozíky o hmotnosti několika set kilogramů.

Náš tým se jako vozíčkáři na vlastní kůži seznámili s problémy a omezeními života na tradičním elektrickém vozíku. To nás přimělo vzít věci do vlastních rukou a vydat se na cestu k chytrému výběru materiálů, lehké konstrukci, vynikajícímu komfortu sezení a zejména skládacímu rámu. 

Výsledek? Moderní elektrický invalidní vozík Eloflex – nazývaný také „Originál“ – který změnil a stále mění životy mnoha lidí.

KVALITA VE VŠEM, CO DĚLÁME 

V rámci vývoje našich výrobků a v rozhovorech s našimi uživateli jsme velmi těžili z toho, že sami výrobky Eloflex denně používáme. Z tohoto hlubokého porozumění tomu, co je pro uživatele invalidních vozíků skutečně důležité, vychází naše nabídka výrobků. Je to „vodítko“ pro veškerý vývoj. 

Když si vyberete elektrický invalidní vozík od společnosti Eloflex, můžete si být jisti, že investujete do nejlepší možné kvality a služeb. Chápeme, že je důležité důvěřovat vašemu asistenčnímu zařízení. Proto se neustále snažíme nabízet elektrické invalidní vozíky přizpůsobené vašim specifickým potřebám. Eloflex usnadňuje život a nikdy nedělá kompromisy, pokud jde o bezpečnost a kvalitu.

SVOBODA PRO VŠECHNY!

Naším hlavním principem je „svoboda pro všechny“ a naší vizí je, že díky Eloflex bude více lidí žít nezávislý život. Tento princip se odráží v naší rozmanité modelové řadě. Tam, kde jiní nabízejí pouze standardní model, my hrdě nabízíme řadu variant přizpůsobitelných různým uživatelům s různými podmínkami a potřebami. 

Eloflex je mladá společnost, kterou vedou a rozvíjejí odhodlaní lidé se silným zápalem pro věc. Naším cílem je usnadnit život lidem, kteří mají potíže s chůzí. Díky našim skládacím elektrickým invalidním vozíkům vracíme uživatelům svobodu a umožňujeme jim vést aktivní život. Větší nezávislost je klíčem k plnému užívání života. Eloflex je víc než jen produkt, umožňuje skutečnou změnu v životě lidí.

Přečtěte si více

ZÁRUKA

Naše rozsáhlé zkušenosti s výrobou invalidních vozíků nám dávají významnou výhodu při vývoji našich elektrických invalidních vozíků. Jako výrobci i uživatelé máme dlouholeté hluboké znalosti o jízdních vlastnostech, komfortu sezení, výběru materiálů a výrobních metodách. Všechny tyto cenné poznatky využíváme v našich modelech Eloflex. 

Jsme hrdí na kvalitu našich výrobků a na všechny naše elektrické invalidní vozíky a příslušenství poskytujeme záruky. Záruka se vztahuje na případné výrobní vady. Je však důležité si uvědomit, že záruka se nevztahuje na škody způsobené nesprávnou péčí, nedbalostí, nesprávným používáním nebo poškozením, které nesouvisí s vadami materiálu nebo výroby. 

Přečtěte si více

SERVIS

Snažíme se o nejvyšší kvalitu a preciznost v každém detailu našich výrobků s cílem zajistit jejich dlouhou životnost. Přestože vyrábíme spolehlivé elektrické invalidní vozíky, které jsou schopné vydržet intenzivní používání po dlouhé hodiny, některé komponenty mohou časem podléhat opotřebení.

Proto ke každému zakoupenému zařízení Eloflex vždy přikládáme záruční servis. Je to součást našeho závazku zajistit, aby váš elektrický invalidní vozík i nadále fungoval na špičkové úrovni. Pokud potřebujete servis nebo náhradní díly, obraťte se na prodejnu, kde jste vozík zakoupili.

Společně se postaráme o to, aby váš invalidní vozík zůstal spolehlivým společníkem ve vašem aktivním životě.

Přečtěte si více

TIPY A TRIKY

Věnujte chvíli našim užitečným tipům a trikům! Zjistěte více informací o zařízení Eloflex, včetně toho, jak pečovat o baterie a sedadlo, co je třeba vědět před cestou letadlem a jak zajistit viditelnost v dopravě během tmavých podzimních večerů.

Zde najdete odpovědi na naše nejčastější otázky.

Slideshow Items

 • Optimalizace nabíjení

  Jak nejlépe nabíjet zařízení Eloflex? Zjistěte, jak prodloužit životnost baterií a zlepšit dojezd.

 • Vezměte si Eloflex na palubu letadla

  Invalidní vozíky Eloflex splňují všechny požadavky IATA pro leteckou dopravu. Zde najdete informace, tipy a dokumenty k letu.

 • Nakládání vozíku Eloflex do vozidla

  Jednou z nejčastějších otázek, které dostáváme od našich uživatelů, je, zda máme nějaké tipy, jak snadno naložit zařízení Eloflex do vozidla. Níže uvádíme nejčastější přístupy.

 • Údržba zařízení Eloflex

  Nemusíte posílat svůj vozík Eloflex do servisu, ale dobrým způsobem, jak prodloužit životnost svého elektrického vozíku, je udržovat jej podle našich rad a pokynů.

FINANCOVÁNÍ

Za určitých okolností mohou jednotlivci získat finanční pomoc nebo předpis od místní rady nebo zdravotnického regionu na pořízení invalidního vozíku s pohonem. Zpravidla je to ergoterapeut, kdo posuzuje nárok na získání invalidního vozíku s pohonem prostřednictvím zdravotnického regionu. Toto hodnocení je spojeno s konkrétními zjištěnými „potřebami“ a často zohledňuje všechny předchozí asistenční pomůcky.

Pokud ergoterapeut nedoporučí invalidní vozík s pohonem, existují jiné možnosti. Může se jednat o samostatný nákup, zajištění finanční podpory prostřednictvím splátkových kalendářů nabízených konkrétními prodejci nebo hledání pomoci u různých fondů, které se snaží zlepšit kvalitu života osob se zdravotním postižením.

Přečtěte si více

ODPOVĚDNOST ZA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Ve společnosti Eloflex se zavazujeme chránit životní prostředí i vaši pohodu. Naše elektrické invalidní vozíky jsou nejen praktické a uživatelsky přívětivé, ale také vyrobené s důrazem na ekologickou udržitelnost.

Jsme hrdí na naše certifikáty, které dokládají naši oddanost odpovědným postupům řízení na všech úrovních. Společně se snažíme chránit náš společný svět a přispět k ekologičtější a udržitelnější každodenní cestě.

Přečtěte si více

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Ano, elektrické invalidní vozíky Eloflex splňují všechny požadavky Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) pro leteckou dopravu. Připravte se na cestu a podívejte se na podrobné informace, které jsme shromáždili v sekci „Tipy a triky“. Najdete zde vše, co potřebujete vědět o postupu, předpisy s trochou našich vlastních zkušeností z cest, aby se pro vás cestování stalo bezproblémovým zážitkem. Klikněte zde a zjistěte, jak si vzít přístroj Eloflex na palubu letadla.

 • Systém Eloflex lze do vozidla naložit mnoha způsoby. Čtyři nejčastější přístupy jsme popsali v sekci „Tipy a triky". Odborné pokyny k nakládání naleznete zde.

 • Na všechny elektrické invalidní vozíky Eloflex se vztahuje dvouletá záruka. Upozorňujeme, že tato záruka se vztahuje pouze na původního kupujícího.

 • Dostáváme mnoho dotazů ohledně nabíjení zařízení Eloflex. V této oblasti vám pomůže naše sekce „Tipy a triky", která se zabývá osvědčenými postupy při nabíjení. Přečtěte si více

 • Při plném nabití je dojezd vozidla Eloflex minimálně 30 km nebo přibližně 5 hodin nepřetržité jízdy.

  Při velmi nízkých teplotách (pod nulou) se může běžná dojezdová vzdálenost mírně zkrátit.

Další otázky