Slideshow Items

 • hero

  NOVÁ GENERACE ELEKTRICKÝCH INVALIDNÍCH VOZÍKŮ A SKÚTRŮ

  Nezáleží na tom, zda jste staří, mladí, silní nebo slabí. Se systémem Eloflex získáte větší svobodu doma i na cestách, aniž byste se museli spoléhat na ostatní..

  Zobrazit všechny produkty

VÝROBKY PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI

Eloflex je elektrický invalidní vozík dostupný v modelech pro všechny typy osob. Bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici vám Eloflex poskytuje větší svobodu doma i na cestách a eliminuje potřebu cizí pomoci. Díky své lehké konstrukci ji můžete snadno sbalit a vzít s sebou do vozidla. Konečně už nikdy nebudete závislí na službě přepravy pro zdravotně postižené.

NEZÁVISLÁ SVOBODA

Je snadné pochopit, jak řešení Eloflex pozitivně ovlivňuje každodenní život mnoha lidí. Začněme tím, že nabízí skládací lehké elektrické řešení, které je ideální do vozidla a na cesty. A co je ještě důležitější, nabízí novou úroveň mobility, která dříve neexistovala kvůli neskládací povaze tradičních elektrických invalidních vozíků, které často váží 80 až 150 kg.

Díky kompaktní konstrukci a vysokému jízdnímu komfortu vás při cestování prakticky nic neomezuje.  Můžete se procházet po parku nebo se vydat do města a procházet rušné obchody, kavárny a restaurace.

Moderní baterie schválené pro lety znamenají, že můžete svůj přístroj Eloflex odbavit i v letadle.

KOMPAKTNÍ A VŠESTRANNÝ

Tradiční elektrické invalidní vozíky jsou obvykle velké, neskladné a váží více než 100 kg. Díky tomu je nelze nacpat do vozidla na výlety, natož je zvednout. Doma zabírají příliš mnoho místa a jsou poměrně neohrabané. Ale nemusí to tak být. Eloflex představuje zcela moderní přístup k elektrickým invalidním vozíkům, vyrobeným z hliníku nebo uhlíkových vláken. Díky jednoduchému úchopu jej lze snadno složit, čímž se minimalizuje prostor, který zabírá, a využívá se jeho výjimečně nízká hmotnost pro snadnou přepravu v vozidle.

Díky kompaktním rozměrům, pohonu zadních kol a stejné konstrukci sedadla jako u ručního invalidního vozíku poskytuje Eloflex srovnatelný výkon. Malý poloměr otáčení a vysoká přesnost vám umožní bez námahy manévrovat v těsných prostorech a úzkými dveřmi. Eloflex představuje novou generaci elektrických invalidních vozíků s lehkým rámem a šířkou pouhých 60 cm.

Podívejte se na naše modely

AKTIVNÍ UŽIVATELÉ

Eloflex je ideálním doplňkem pro každého, kdo používá ruční invalidní vozík a chce si vzít do vozidla nebo na cesty lehký a flexibilní elektrický vozík. Díky vysokému komfortu sezení, lehké konstrukci a přizpůsobivému kompaktnímu designu poskytuje stejné možnosti jako ruční invalidní vozík.

Tajemství spočívá v tom, že elektrický invalidní vozík Eloflex váží až o 80 % méně než standardní elektrický vozík. Navíc jej lze složit jednoduchým uchopením a složením.

SLABÍ UŽIVATELÉ

Možná máte nervosvalové onemocnění, které vám ztěžuje ruční vozík na delší vzdálenosti. Nebo jde o jinou zdravotní situaci. Bez ohledu na situaci vám Eloflex pomůže získat zpět svobodu. Během několika vteřin můžete vyjít na jarní slunce, nadýchat se čerstvého vzduchu a pokračovat v aktivním životě, aniž byste byli závislí na někom, kdo vás bude tlačit. Zároveň si zachováte flexibilitu, která vám umožní plný přístup do kaváren, restaurací, obchodů a na toalety.

SENIOŘI

Pro seniory je Eloflex ideálním vozíkem pro volnočasové výlety do parku. Joystick lze umístit na pravou nebo levou stranu opěrky ruky podle toho, kterou rukou jej obvykle používáte. Případně jej lze umístit na opěradlo*, aby jej mohl pohodlně obsluhovat doprovod, který jde vedle vás.

Eloflex je k dispozici v řadě různých velikostí a je vhodný pro všechny typy uživatelů. Vysoký komfort sezení, pohodlný podnožník a možnost sklopení opěrky rukou a podnožníku ocení každý.

SKLÁDACÍ A PŘENOSNÝ

Chytrá konstrukce Eloflexu umožňuje rychlé složení jako u dětského kočárku, který se během několika sekund složí do velikosti běžného kufru. Díky své lehké konstrukci ji snadno zvednete do vozidla, uložíte do skříně nebo odbavíte při letu. Lze jej také srolovat ve složené poloze, takže se velmi snadno přenáší. Díky nízké hmotnosti a kompaktnímu formátu ji můžete snadno naložit do vlastního vozidla a vzít s sebou na cesty.

ELEKTRICKÝ INVALIDNÍ VOZÍK VE VLASTNÍM VOZIDLE

Možnost vzít si s sebou elektrický invalidní vozík ve vlastním vozidle je nepopsatelný pocit svobody. Díky systému Eloflex je mnohem snazší vzít si elektrický invalidní vozík s sebou na chatu, na výlet nebo na dovolenou. Zapomeňte na nájezdy nebo speciální úpravy. 

Systém Eloflex se hodí do všech typů vozidel. Nyní můžete cestovat s přáteli, jet běžným taxíkem nebo si půjčit vozidlo, aniž byste se museli obávat potíží s elektrickým vozíkem. Díky nízké hmotnosti ji snadno naložíte do vlastního vozidla.

NA CESTĚ

Složený Eloflex je stejně kompaktní jako běžný cestovní kufr. Většina modelů váží necelých 30 kg, což zaručuje snadnou přenosnost na cestách. 

Ať už se chystáte cestovat vozidlem, odbavit se na let, jet taxíkem nebo autobusem s přáteli, Eloflex vás může bez problémů doprovázet. Jakmile dorazíte do cíle, můžete si naplno užívat nabízené svobody.

NAŠE NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY

NAŠE NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY

Slideshow Items

 • ELOFLEX F

  Eloflex F je nejvyhledávanější elektrický invalidní vozík na trhu. Díky svým jedinečným vlastnostem, jako je skládate...

  27 kg

  30 km

  Přečtěte si více

  ELOFLEX F

  Eloflex F je nejvyhledávanější elektrický invalidní vozík na trhu. Díky svým jedinečným vlastnost...

  27 kg

  30 km

 • ELOFLEX D2

  Eloflex D2 je inovativní skládací invalidní vozík se stejným elegantním designem jako naše ostatní invalidní vozíky,...

  ELOFLEX D2

  Eloflex D2 je inovativní skládací invalidní vozík se stejným elegantním designem jako naše ostatn...

 • ELOFLEX P

  Vozík Eloflex P má v sedadle zabudovanou funkci elektrického naklápění, která usnadňuje nastupování a vystupování z v...

  30 kg

  30 km

  Přečtěte si více

  ELOFLEX P

  Vozík Eloflex P má v sedadle zabudovanou funkci elektrického naklápění, která usnadňuje nastupová...

  30 kg

  30 km

 • ELOFLEX C

  Eloflex C se pyšní titulem nejlehčího skládacího invalidního vozíku na trhu. Díky rámu z uhlíkových vláken váží pouhý...

  16 kg

  15 km

  Přečtěte si více

  ELOFLEX C

  Eloflex C se pyšní titulem nejlehčího skládacího invalidního vozíku na trhu. Díky rámu z uhlíkový...

  16 kg

  15 km

 • ELOFLEX Z

  Eloflex Z je nejexkluzivnějším skládacím invalidním vozíkem, který je k dispozici jak v naší vlastní nabídce, tak na...

  23 kg

  30 km

  Přečtěte si více

  ELOFLEX Z

  Eloflex Z je nejexkluzivnějším skládacím invalidním vozíkem, který je k dispozici jak v naší vlas...

  23 kg

  30 km

 • ELOFLEX S1

  Každý si zaslouží svobodu vést aktivní život bez zbytečných omezení v každodenním životě nebo během dovolené. S převr...

  37,5 kg

  30 km

  Přečtěte si více

  ELOFLEX S1

  Každý si zaslouží svobodu vést aktivní život bez zbytečných omezení v každodenním životě nebo běh...

  37,5 kg

  30 km

 • ELOFLEX L

  Eloflex L je kompaktní invalidní vozík pro lidi na cestách, který se obejde bez starostí. Pohodlně jej složíte během...

  25,5 kg

  30 km

  Přečtěte si více

  ELOFLEX L

  Eloflex L je kompaktní invalidní vozík pro lidi na cestách, který se obejde bez starostí. Pohodln...

  25,5 kg

  30 km

 • ELOFLEX X

  Eloflex X má jedinečný design přizpůsobený speciálně pro naše starší uživatele. Je to nejoblíbenější invalidní vozík...

  25 kg

  25 km

  Přečtěte si více

  ELOFLEX X

  Eloflex X má jedinečný design přizpůsobený speciálně pro naše starší uživatele. Je to nejoblíbeně...

  25 kg

  25 km

 • ELOFLEX H

  S vozíkem Eloflex Model H jsme dokázali nemožné – jedná se o výkonný elektrický vozík speciálně navržený pro naše těž...

  42,5 kg

  40 km

  Přečtěte si více

  ELOFLEX H

  S vozíkem Eloflex Model H jsme dokázali nemožné – jedná se o výkonný elektrický vozík speciálně n...

  42,5 kg

  40 km

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Ano, elektrické invalidní vozíky Eloflex splňují všechny požadavky Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) pro leteckou dopravu. Připravte se na cestu a podívejte se na podrobné informace, které jsme shromáždili v sekci „Tipy a triky“. Najdete zde vše, co potřebujete vědět o postupu, předpisy s trochou našich vlastních zkušeností z cest, aby se pro vás cestování stalo bezproblémovým zážitkem. Klikněte zde a zjistěte, jak si vzít přístroj Eloflex na palubu letadla.

 • Systém Eloflex lze do vozidla naložit mnoha způsoby. Čtyři nejčastější přístupy jsme popsali v sekci „Tipy a triky". Odborné pokyny k nakládání naleznete zde.

 • Na všechny elektrické invalidní vozíky Eloflex se vztahuje dvouletá záruka. Upozorňujeme, že tato záruka se vztahuje pouze na původního kupujícího.

 • Dostáváme mnoho dotazů ohledně nabíjení zařízení Eloflex. V této oblasti vám pomůže naše sekce „Tipy a triky", která se zabývá osvědčenými postupy při nabíjení. Přečtěte si více

 • Při plném nabití je dojezd vozidla Eloflex minimálně 30 km nebo přibližně 5 hodin nepřetržité jízdy.

  Při velmi nízkých teplotách (pod nulou) se může běžná dojezdová vzdálenost mírně zkrátit.

Další otázky