Slideshow Items

 • hero

  EASE BY ELOFLEX

  Prémiové polštáře sedadel invalidních vozíků švédské výroby pro pohodlné celodenní používání

EASE ZLEPŠUJE VÁŠ ZÁŽITEK Z ELOFLEXU

Ease by Eloflex nabízí řadu ergonomických polštářů švédské výroby, které jsou navrženy tak, aby optimalizovaly váš uživatelský zážitek ze zařízení Eloflex. Každý výrobek Ease upřednostňuje jak pohodlí potřebné pro dlouhodobé sezení, tak odolnost potřebnou pro dlouhodobé každodenní používání.

Ease je přizpůsoben lidem, jako jste vy, kteří milují svůj Eloflex a tráví s ním dlouhé hodiny. Díky různým typům polštářů si je můžete snadno vyměnit za jiný a získat tak nejlepší oporu pro krk a záda u kuchyňského stolu, před televizí, ve vozidle nebo na mechanickém vozíku.

ZKVALITNĚNÍ ŽIVOTA PROSTŘEDNICTVÍM KRÁSNÉHO A BEZBOLESTNÉHO SEZENÍ

Naším cílem je zvýšit vaše pohodlí. To je podstata systému Ease – ergonomického řešení pro aktivní uživatele, kteří často tráví značnou část času vsedě a snaží se zlepšit svou pohodu během vycházek, výletů a každodenních činností. 

Každý výrobek Ease je vyroben tak, aby zlepšil vaše pohodlí, což je zásadní faktor pro plné užívání svobody, kterou přináší Eloflex.

KOMFORT – PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Pro osoby s omezenou pohyblivostí je dlouhodobé sezení často každodenní realitou. Prvotřídní sedák s výjimečným komfortem je pro ty, kteří hodně chodí, stejně důležitý jako dobré boty.

Ease by Eloflex poskytuje prvotřídní ergonomické pohodlí při sezení na vozíku, které je vhodné pro každou příležitost, ať už doma nebo na cestách. Zažijte ten rozdíl!

RUČNĚ VYRÁBĚNÁ KVALITA ZE ŠVÉDSKA

Sedáky z naší řady Ease by Eloflex jsou pečlivě ručně vyráběny v Träslövsläge, malebné rybářské vesnici na západním pobřeží Švédska v obci Halland. Tyto polštáře, vytvořené exkluzivně pro společnost Eloflex, jsou pečlivě kontrolovány a baleny v naší továrně nedaleko Varbergu, než jsou dodány společnosti Eloflex k distribuci váženým zákazníkům, jako jste vy.

PREVENCE A ZMÍRNĚNÍ NEPOHODLÍ

Dlouhodobé sezení může někdy vést k nepohodlí v oblasti zad a hýždí, podráždění kůže, křečím nebo v nejhorším případě k proleženinám a vředům.

Ergonomické sedáky z naší řady Ease pomáhají předcházet zbytečnému nepohodlí a zamezují vzniku proleženin. Poskytují také úlevu od bolesti a zmírňují stávající problémy.

Najděte svůj Ease

Slideshow Items

 • PRÉMIOVÝ POLŠTÁŘ – EASE ONE

  Ease One je měkký a velmi pohodlný polštář prémiové kvality určený pro lidi, kteří tráví delší do...

 • PRÉMIOVÝ PODSEDÁK – EASY WEDGE

  Ease Wedge je klínový sedák, který je na přední hraně vyvýšený. Je speciálně navržen pro zvýšení...

 • SNADNÁ BEDERNÍ OPĚRKA

  Bederní opěrka Ease je vyrobena z pevné a odolné viskoelastické „paměťové“ pěny. Na rozdíl od běž...

 • EASE OPĚRKA PŘEDLOKTÍ

  Ease Armrest Cushion je plyšový potah na loketní opěrku navržený pro zařízení Eloflex. Díky 1 cm...

 • EASE POLSTROVÁNÍ TRUBEK OPĚRADLA

  Ease Backrest Tube Padding je měkký pěnový potah určený pro opěradlo vozíku Eloflex. Nabízí měkčí...

 • EASE INKONTINENČNÍ OCHRANA

  Řešení inkontinence při sezení na invalidním vozíku by nemělo být stresující ani složité. Náš nep...

NAŠI PRODEJCI – ZDE MŮŽETE SNADNO NAKOUPIT!

Ease by Eloflex je k dispozici všude tam, kde se prodávají naše skládací invalidní vozíky. Klikněte zde pro úplný seznam autorizovaných prodejců nebo nás kontaktujte pro další informace.